6e klasse 20

Datum Tijd Thuis Uit Info
29 jan 12:30 Lycurgus 16 Westerlee 2
29 jan 13:30 SC Scheemda 3 Oranje Nassau 8
29 jan 14:30 Glimmen 3 SJS 6
29 jan 14:30 VVS 4 Meeden 2
29 jan 14:30 Wildervank 5 WVV 4
29 jan 15:00 Oosterparkers 5 Damacota 3
5 feb 10:30 Oranje Nassau 8 Lycurgus 16
5 feb 13:30 SC Scheemda 3 VVS 4
5 feb 14:00 Damacota 3 Meeden 2
5 feb 14:30 Wildervank 5 Glimmen 3
5 feb 14:30 WVV 4 SJS 6
5 feb 15:00 Oosterparkers 5 Westerlee 2
12 feb 12:30 Lycurgus 16 Damacota 3
12 feb 14:30 Glimmen 3 Oosterparkers 5
12 feb 14:30 Meeden 2 WVV 4
12 feb 14:30 VVS 4 Wildervank 5
12 feb 14:30 Westerlee 2 SC Scheemda 3
12 feb 15:45 SJS 6 Oranje Nassau 8
19 feb 13:30 SC Scheemda 3 Wildervank 5
19 feb 14:30 Glimmen 3 Meeden 2
19 feb 14:30 Oranje Nassau 8 SJS 6
19 feb 14:30 VVS 4 Lycurgus 16
26 feb 14:30 Lycurgus 16 Meeden 2
5 mrt 13:30 SC Scheemda 3 Lycurgus 16
5 mrt 14:00 Damacota 3 VVS 4
5 mrt 14:30 Wildervank 5 Meeden 2
5 mrt 14:30 WVV 4 Westerlee 2
5 mrt 15:00 Oosterparkers 5 SJS 6
5 mrt 15:45 Oranje Nassau 8 Glimmen 3
12 mrt 12:30 Lycurgus 16 WVV 4
12 mrt 14:30 Glimmen 3 SC Scheemda 3
12 mrt 14:30 Meeden 2 Oosterparkers 5
12 mrt 14:30 SJS 6 Damacota 3
12 mrt 14:30 VVS 4 Oranje Nassau 8
12 mrt 14:30 Westerlee 2 Wildervank 5
19 mrt 14:00 Damacota 3 Glimmen 3
19 mrt 14:30 Oranje Nassau 8 Westerlee 2
19 mrt 14:30 SJS 6 Meeden 2
19 mrt 14:30 Wildervank 5 SC Scheemda 3
19 mrt 15:00 Oosterparkers 5 Lycurgus 16
19 mrt 16:30 WVV 4 VVS 4
2 apr 14:00 Damacota 3 Wildervank 5
2 apr 14:30 Meeden 2 Glimmen 3
2 apr 14:30 Oranje Nassau 8 Oosterparkers 5
2 apr 14:30 SJS 6 Lycurgus 16
2 apr 14:30 Westerlee 2 VVS 4
2 apr 16:30 WVV 4 SC Scheemda 3
9 apr 13:30 SC Scheemda 3 Damacota 3
9 apr 14:30 Lycurgus 16 Glimmen 3
9 apr 14:30 VVS 4 Oosterparkers 5
9 apr 14:30 Westerlee 2 Meeden 2
9 apr 14:30 Wildervank 5 SJS 6
9 apr 16:30 WVV 4 Oranje Nassau 8
23 apr 14:00 Damacota 3 Westerlee 2
23 apr 14:30 Glimmen 3 WVV 4
23 apr 14:30 Meeden 2 Lycurgus 16
23 apr 15:00 Oosterparkers 5 SC Scheemda 3
23 apr 15:00 Oranje Nassau 8 Wildervank 5
23 apr 15:45 SJS 6 VVS 4
14 mei 13:30 SC Scheemda 3 Meeden 2
14 mei 14:30 VVS 4 Glimmen 3
14 mei 14:30 Westerlee 2 SJS 6
14 mei 14:30 Wildervank 5 Lycurgus 16
14 mei 16:15 Oranje Nassau 8 Damacota 3
14 mei 16:30 WVV 4 Oosterparkers 5
21 mei 12:30 Lycurgus 16 VVS 4
21 mei 14:00 Damacota 3 WVV 4
21 mei 14:30 Glimmen 3 Westerlee 2
21 mei 14:30 Meeden 2 Oranje Nassau 8
21 mei 14:30 SJS 6 SC Scheemda 3
21 mei 15:00 Oosterparkers 5 Wildervank 5
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!