- Club van 50
- »
- Wat is de club van 50
De Club van Vijftig van Chr. v.v. Damacota spant zich in om de club op allerlei gebied financieel bij te staan. Voor wat betreft de besteding van ons kapitaaltje hebben we een doelstelling: Duurzame dingen spreken ons aan.
Voor wat betreft de werving van leden is dat niet anders. Ook hier is duurzaamheid het motto, dat wil zeggen: Mensen met een Damacota hart die voor minimaal 50,- euro per jaar lid worden.
Wat krijgt u van ons: uw naam op het Club van Vijftig bord in de kantine.
Waarom lid worden van de Club van Vijftig?
Het antwoord op deze vraag is voor de ruim 70 leden die de Vriendenclub inmiddels telt verschillend.
De een heeft leuke herinneringen aan de club of heeft er gewoon veel mee op. Weer een ander doet mee om het meedoen. Menigeen steunt graag financieel omdat hij geen tijd heeft om met raad en daad bij te staan. Verschillende antwoorden met verschillende drijfveren, maar hetzelfde doel. Het verenigingsleven is de hoeksteen van de maatschappij.
Ontzettend veel mensen kunnen hun ei kwijt in verenigingen die van alles en nog wat organiseren en zorgen voor een schitterende tijdsbesteding. De maatschappij kan niet zonder het verenigingsleven. En de vereniging kan niet zonder leden en belangstellenden die daar wat voor over hebben.
Interesse?
Harry Blaauw 0597-646362
Inmiddels is met behulp van de steun van de Club van Vijftig de schitterende overkapping aan onze kantine gerealiseerd. Met dank aan onze vrijwilligers en Hartman Bouw.